RSS Inzercia zdarma Inzercia zdarma Inzercia zdarma Inzercia zdarma Inzercia zdarma

Aktuálnu ponuku realít našej kancelárie nájdete na portáli AReality.sk. Službu Moja Realitka prináša AReality.sk - najväčšia ponuka nehnuteľností na Slovensku.

Inzercia zdarma

INZERUJTE U NÁS ZADARMO!

Na našej stránke máte možnosť zadarmo ZVEREJNIŤ SVOJ INZERÁT v kategóriách podľa predmetu inzercie.

Inzercia u nás je bezplatná a jediné čo k tomu potrebujete je  napisať nám email o tom čo ponúkate (iba nehnuteľnosti).

Ak inzerujete na tejto stránke, tak my Vám bezplatne zverejníme Vašu ponuku nahnuteľnosti na ďalších 70-tich realitných portáloch ZDARMA. Ich zoznam Vám môžeme poslať na vyžiadanie. Takto o Vašom byte , dome, pozemku, stavbe, prenájme bude vedieť celý svet.

Ku každému inzerátu máte možnosť pridať min. 10 fotiek a vlastný text. Váš kontakt zostane pre realitnú kanceláriu a na základe dohody Vám zabezpečíme právny a finančný servis.

Všetko toto je BEZPLATNE a ZADARMO !!!

Inzeráty sú zverejňované ihneď po kontrole administrátorom, spravidla v priebehu jedného pracovného dňa. Svoje inzeráty môžete kedykoľvek zmeniť, prípadne zmazať zo stránky.

Dúfame, že budete úspešne využívať aj túto našu službu a že Vám bude nápomocná pri kúpe alebo predaji. Prosíme všetkých záujemcov pri posielaní svojich ponúk, keby ste uvádzali na seba aj kontakt, aby sme Vám mohli spätne odpovedať, prípadne zaslať našu ponuku a ďalšie informácie.

Pri jednotlivých inzerátoch možnosť vytlačiť si inzerát a odoslania kamarátovi, známemu.

 

V prípade, ak si chcete nechať zasielať vhodné ponuky podľa Vašeho dopytu, tiež Vám to môžeme nastaviť a budete informovaný prostredníctvom správy do Vašej emailovej schránky o novo vloženom inzeráte, podľa kategórie, ktorú ste si zvolili.  Stane sa tak ihneď po vložení inzerátu.

 

team   Reality KONTAKT.
 

Po takmer mesačne pauze od 16.03.2020 sa zo zmeneného správania ľudí kvôli vírusu Covid 19, na Slovensku opäť otvárajú služby aj realitné kancelárie vo svojich kanceláriách.

Niežeby realitný trh nefungoval, ale všetky práce sa sústredili na prácu Z DOMU a práce v teréne za dodržiavania zvýšenej hygieny. Chcel by som Vás previesť predajom a kúpou alebo i prenájmom nehnuteľností aj v období vírusu Covid 19.

Na to však, ako pre klientov, potrerebujem Vašu dôveru a o ostatné sa postarám v rámci možností trhu s nehnuteľnosti ja s mojimi spolupracovníkmi RK Reality KONTAKT Nové Zámky.

Moja prevádzka RK Reality Kontakt funguje od roku 2007 a prešli sme aj krízou v r. 2009-2010. Vieme ako predať, dotiahnuť obchody tak ako bolo zmluvne dohodnuté. Máme Know-how a vieme ho použiť v náš spoločný úspech.


Mojim mottom je : Každý musí byť spokojný, každý musí dosať to čo dostať mal. 

 

Tak a ako na to ? Dajte si stretnutie so mnou a ideme na to. 

Chcete kúpiť?

Chcete predať?

Chcete isť do prenájmu?

Musíte kúpiť?

Musíte predať?

Musíte ísť do prenájmu?

Chcete si poistiť dom/byt?

Chcete sa poistiť voči neschopnosti splácať úver kvôli  invalidite alebo pre prípad smrti?

Potrebuje HYPOTÉKU? 

 

Volajte Nonstop v prípade záujmu moje tel. č. 0910 180 222.