RSS Trojizbový byt na prenájom Nové Zámky  Reality Kontakt Byt 3+1 na pronájem Nové Zámky  Reality Kontakt Three-bedroom apartment na lease Nové Zámky  Reality Kontakt 3-zimmer-wohnung na vermietung (angebot) Nové Zámky  Reality Kontakt 3-szob. lakás na bérlet Nové Zámky  Reality Kontakt

Ponuku našich nehnuteľností z kategórie Byty na prenájom Nové Zámky nájdete na portáli AReality.sk v sekcii Byty na prenájom Nové Zámky. Službu Moja Realitka prináša AReality.sk - najväčšia ponuka nehnuteľností na Slovensku.

Ponuka realít

Kraj
Okres
Obec
Druh
Poddruh
Typ
Cena -
Zoradiť podľa
Fulltext  
Maklér
 
 
Zobrazené záznamy 1 - 3 3   nájdených
Predošlá 1 Ďalšia

Ponúkame na prenájom 3-izbový byt - Nové Zámky

Obrázok nie je k dispozícii
Ponúkame na prenájom 3-izbový byt v centre mesta v Nových Zámkoch. Byt je po celkovej rekonštrukcii o rozlohe 70 m2. Prenajíma sa kompletne zariadený. Dispozične byt pozostáva z kuchyne spojenej s obývacou miestnosťou, predsiene, komory, z dvoch izieb a kúpeľne. Pred bytom sa nachádza menšia terasa. Voľný od 01.05.2021. Tel.kontakt: 0948 589 808
Prenájom 3-izb. byt 70 m2 Nové Zámky Detail 580,00 EUR/mesiac (17 473,08 Sk/mesiac)

Hľadáme do prenájmu súrne gars., 1 - 2-3 izbový byt Nové Zámky

Obrázok nie je k dispozícii
Hľadáme súrne do prenájmu 2-3 izbový byt pre rodinu /4 osoby/. Ponúknite !!!
Prenájom 3-izb. byt 70 m2 Nové Zámky Detail

Ponúkame na prenájom 3-izbový byt - Nové Zámky

3-izb. byt, Prenájom, Nové Zámky
Ponúkame na prenájom 3-izbový byt s balkónom na sídlisku Juh v Nových Zámkoch. Nachádza sa na 3-poschodí o rozlohe 63 m2. Prenajíma sa kompletne zariadený. V cene je aj káblová televízia. K bytu prislúcha pivnica. Vhodný aj pre študentov. Je to vyhľadávaná lokalita, kompletná občianska vybavenosť, blízko do centra, škôlka, škola, supermarket, lekáreň, lekári. Pre 1 osobu - 430 euro...
Prenájom 3-izb. byt 63 m2 Nové Zámky Detail 430,00 EUR/mesiac (12 954,18 Sk/mesiac)
Predošlá 1 Ďalšia

Po takmer mesačne pauze od 16.03.2020 sa zo zmeneného správania ľudí kvôli vírusu Covid 19, na Slovensku opäť otvárajú služby aj realitné kancelárie vo svojich kanceláriách.

Niežeby realitný trh nefungoval, ale všetky práce sa sústredili na prácu Z DOMU a práce v teréne za dodržiavania zvýšenej hygieny. Chcel by som Vás previesť predajom a kúpou alebo i prenájmom nehnuteľností aj v období vírusu Covid 19.

Na to však, ako pre klientov, potrerebujem Vašu dôveru a o ostatné sa postarám v rámci možností trhu s nehnuteľnosti ja s mojimi spolupracovníkmi RK Reality KONTAKT Nové Zámky.

Moja prevádzka RK Reality Kontakt funguje od roku 2007 a prešli sme aj krízou v r. 2009-2010. Vieme ako predať, dotiahnuť obchody tak ako bolo zmluvne dohodnuté. Máme Know-how a vieme ho použiť v náš spoločný úspech.


Mojim mottom je : Každý musí byť spokojný, každý musí dosať to čo dostať mal. 

 

Tak a ako na to ? Dajte si stretnutie so mnou a ideme na to. 

Chcete kúpiť?

Chcete predať?

Chcete isť do prenájmu?

Musíte kúpiť?

Musíte predať?

Musíte ísť do prenájmu?

Chcete si poistiť dom/byt?

Chcete sa poistiť voči neschopnosti splácať úver kvôli  invalidite alebo pre prípad smrti?

Potrebuje HYPOTÉKU? 

 

Volajte Nonstop v prípade záujmu moje tel. č. 0910 180 222.