RSS Trojizbový byt na predaj Nové Zámky  Reality Kontakt Byt 3+1 na prodej Nové Zámky  Reality Kontakt Three-bedroom apartment na sale Nové Zámky  Reality Kontakt 3-zimmer-wohnung na verkauf (angebot) Nové Zámky  Reality Kontakt 3-szob. lakás na eladás Nové Zámky  Reality Kontakt

Ponuku našich nehnuteľností z kategórie Byty na predaj Nové Zámky nájdete na portáli AReality.sk v sekcii Byty na predaj Nové Zámky. Službu Moja Realitka prináša AReality.sk - najväčšia ponuka nehnuteľností na Slovensku.

Ponuka realít

Kraj
Okres
Obec
Druh
Poddruh
Typ
Cena -
Zoradiť podľa
Fulltext  
Maklér
 
 
Zobrazené záznamy 1 - 2 2   nájdených
Predošlá 1 Ďalšia

Ponúkame na predaj 3-izbový byt - Nové Zámky

3-izb. byt, Predaj, Nové Zámky
Ponúkame na predaj veľký 3-izbový byt v centre mesta Nové Zámky. Byt sa nachádza na 3-poschodí bez výťahu s celkovou rozlohou 93 m2. Dispozične pozostáva zo vstupnej priestrannej chodby, kuchyne spojenej s obývačkou, z dvoch nepriechodných izieb, kúpeľne a toalety. V kuchyni je kuchynská linka vyrobená na mieru so vstavanými spotrebičmi. K bytu prislúcha jedno parkovacie miesto vo dvore...
Predaj 3-izb. byt 93 m2 Nové Zámky Detail 122 000,00 EUR (3 675 372,00 Sk)

Ponúkame 3- izbový byt na predaj

3-izb. byt, Predaj, Nové Zámky
Predaj 3-izb. byt 1 m2 Nové Zámky Detail 77 000,00 EUR (2 319 702,00 Sk)
Predošlá 1 Ďalšia

Po takmer mesačne pauze od 16.03.2020 sa zo zmeneného správania ľudí kvôli vírusu Covid 19, na Slovensku opäť otvárajú služby aj realitné kancelárie vo svojich kanceláriách.

Niežeby realitný trh nefungoval, ale všetky práce sa sústredili na prácu Z DOMU a práce v teréne za dodržiavania zvýšenej hygieny. Chcel by som Vás previesť predajom a kúpou alebo i prenájmom nehnuteľností aj v období vírusu Covid 19.

Na to však, ako pre klientov, potrerebujem Vašu dôveru a o ostatné sa postarám v rámci možností trhu s nehnuteľnosti ja s mojimi spolupracovníkmi RK Reality KONTAKT Nové Zámky.

Moja prevádzka RK Reality Kontakt funguje od roku 2007 a prešli sme aj krízou v r. 2009-2010. Vieme ako predať, dotiahnuť obchody tak ako bolo zmluvne dohodnuté. Máme Know-how a vieme ho použiť v náš spoločný úspech.


Mojim mottom je : Každý musí byť spokojný, každý musí dosať to čo dostať mal. 

 

Tak a ako na to ? Dajte si stretnutie so mnou a ideme na to. 

Chcete kúpiť?

Chcete predať?

Chcete isť do prenájmu?

Musíte kúpiť?

Musíte predať?

Musíte ísť do prenájmu?

Chcete si poistiť dom/byt?

Chcete sa poistiť voči neschopnosti splácať úver kvôli  invalidite alebo pre prípad smrti?

Potrebuje HYPOTÉKU? 

 

Volajte Nonstop v prípade záujmu moje tel. č. 0910 180 222.