RSS Slovensky Česky English Deutsch Magyar

Aktuálnu ponuku realít našej kancelárie nájdete na portáli AReality.sk. Službu Moja Realitka prináša AReality.sk - najväčšia ponuka nehnuteľností na Slovensku.

O nás

Profil realitnej kancelárie Reality Kontakt

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°
"My nepredávame nehnuteľnosti, my meníme život ľudí....."

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

Realitná kancelária Reality KONTAKT  nie je zďaleka jedinou full-servisovou realitnou kanceláriou na slovenskom realitnom trhu, ktorú si môžete vybrať.
Nie sme ani najväčší, ale ani najmenší, najdrahší, ale ani najlacnejší.


Sme však členmi Realitnej únie realitných kancelárií Slovenska ako aj členmi Združenia realitných kancelárií Slovenska (ZRKS). Mnoho rokov máme svoje stabilné miesto v rebríčku slovenských realitných agentúr v regióne okolia mesta Nové Zámky.


Čo vám však o sebe môžeme zodpovedne povedať je, že vďaka X ročnému aktívnemu a úspešnému pôsobeniu na slovenskom realitnom trhu od r. 2007, máme dostatok odborných znalostí a dôverne poznáme obchodné prostredie, v ktorom sa pohybujeme. Náš pracovný tím sa postupne sformoval do zohratej partie ľudí so skúsenosťami ľudí, pre ktorých je práca koníčkom a ktorí sú našim klientom plne k dispozícii.


Kladieme mimoriadny dôraz na osobné stretnutia s Vami, našimi klientmi, lebo len to nám dáva možnosť byť individuálny a nájsť pre Vás najlepšie riešenie.


Chceme poznať Vaše predstavy, potreby a očakávania spojené s Vašim bývaním a preniesť ich do reality. My Vám ponúkame naše skúsenosti, analýzy vývoja realitného trhu, stabilné  zázemie, široké spektrum možností a výberu.


Realitná kancelária Reality KONTAKT je Vašim partnerom pri kúpe a predaji ale i prenájme nehnuteľnosti.


Preferujeme konzervatívny prístup k celej obchodnej transakcii, aby sme zabezpečili čo najbezpečnejší prevod nehnuteľností pre všetky zúčastnené strany.

 

 

Cieľom našej realitnej kancelárie Reality KONTAKT teda nie je mať v ponuke nekonečné množstvo obchodných prípadov a rôznych ponúk, ktorým by sme sa nemohli naplno venovať, ale mať taký počet zákaziek, ktoré sú najmä aktuálne a 

na ktorých môžeme zodpovedne, kvalitne a profesionálne pracovať.


Do našej ponuky zaraďujeme nehnuteľnosti až po obhliadke našimi realitnými maklérmi, po dohodnutí obchodných podmienok s predávajúcim a najmä po dôkladnom preverení právneho stavu predávanej nehnuteľnosti.

Sme zástancami smeru, že každý zmluvný vzťah musí byt od začiatku vyrovnaný, preto Vám garantujeme, že všetky zmluvy budú pripravené na profesionálnej úrovni a budú spĺňať všetky zákonné a právne náležitosti,
ktoré presne stanovujú práva a povinnosti všetkých zúčastnených strán.


Náš prístup je systematický, prehľadný a najmä transparentný. Vždy viete, za akých podmienok pracujeme

Realitná kancelária Reality KONTAKT= profesionálny prístup

Všetci naši makléri úspešne   "Obchodovanie s nehnuteľnosťami" .


Naša spoločnosť kladie najväčší a mimoriadny dôraz na profesionalitu a odbornosť všetkých maklérov, preto im poskytujeme neustále nové odborné školenia a kurzy na zvýšenie ich odbornej spôsobilosti, preto môžeme skonštatovať, že patríme medzi najlepších realitných maklérov a realitné spoločnosti na slovenskom trhu.
Nechceme byť lacnejší (hoci vo väčšine prípadov lacnejší sme), chceme byť výnimoční. Výnimoční službami,  kvalitou a poskytovaný servisom a najmä - osobným prístupom. Naším cieľom je ponúknuť Vám bezkonkurenčné služby na vysokej profesionálnej úrovni.
V prípade, že Vás informácie o nás zaujmú, budeme radi, ak sa s nami stretnete osobne.


Mikuláš Maczkó -konateľ

 

 

Ponúkame :     Realitný servis, aký budete chcieť zažiť ...

 

Máte dlhy na nájomnom, exekúcie, nedoplatky a chcete to riešiť predajom nehnuteľnosti?

Nedokážete už ďalej splácať hypotéku?

Odkúpime aj takéto nehnuteľnosti za najlepšie možné ceny.

Ponúknite nám ich ...

Tel.: 0910 180 222

 

INZERCIA  

Z D A R M A