RSS Slovensky Česky English Deutsch Magyar

Ponuku našich nehnuteľností z kategórie Reality kúpa nájom nájdete na portáli AReality.sk v sekcii Reality kúpa nájom. Službu Moja Realitka prináša AReality.sk - najväčšia ponuka nehnuteľností na Slovensku.

Hľadáme reality

Zobrazené záznamy 1 - 3 3   nájdených
Predošlá 1 Ďalšia

Kúpime 4-izb. byt - Nové Zámky

4-izb. byt, Kúpa, Nové Zámky - Letomostie, Lécka,  Ďorocká a ul. blízko autobusovej stanice
Kúpime pre konkrétneho klienta 4 -izbový byt v meste Nové Zámky. Byt by mal byt v lokalite blízko autobusovej stanice, Lécka, Letomostie, Ďorocká a okolité ulice, no nie na prízemi. Máme k dispizicii kompletne prerobený 2- izbový byt na 1 poschodí v spomínanej lokalite. Prípadne náš byt vymeníme za 4 izbový v požadovanej lokalite a doplatíme. Tel. iba na čísle našej maklérky Laurová...
Kúpa 4-izb. byt 86 m2 Nové Zámky Detail 100 000,00 EUR (3 012 600,00 Sk)

Hľadám chatu na kúpu v Nových Zámkoch, najlepšie celoročne obývateľnú

Obrázok nie je k dispozícii
Hľadám chatu na kúpu v Nových Zámkoch, najlepšie celoročne obývateľnú, ale zvážim každú ponuku ... Ponúknite . Súrne. Volajte : viď kontakt na makléra
Kúpa Záhradná chata 20 m2 Nové Zámky Detail

Kúpime 1 izbový byt -Nové Zámky

1-izb. byt, Kúpa, Nové Zámky
Pre konkrétnu klientku kúpime 1- izbový byt v Nových Zámkoch, na nižšom poschodí do 50000€ Uvítali by sme balkón a výťah. Vyhovuje nám lokalita Nábrežná ulica, ale aj iná lokalita. Prípadne 2- izbový lacnejší byt. Platba za byty bude v hotovosti. Fotografia je ilustračná. Volajte našu maklérku aktívnu v danej lokalite- Laurová.
Kúpa 1-izb. byt 50 m2 Nové Zámky Detail 50 000,00 EUR (1 506 300,00 Sk)
Predošlá 1 Ďalšia

Po takmer mesačne pauze od 16.03.2020 sa zo zmeneného správania ľudí kvôli vírusu Covid 19, na Slovensku opäť otvárajú služby aj realitné kancelárie vo svojich kanceláriách.

Niežeby realitný trh nefungoval, ale všetky práce sa sústredili na prácu Z DOMU a práce v teréne za dodržiavania zvýšenej hygieny. Chcel by som Vás previesť predajom a kúpou alebo i prenájmom nehnuteľností aj v období vírusu Covid 19.

Na to však, ako pre klientov, potrerebujem Vašu dôveru a o ostatné sa postarám v rámci možností trhu s nehnuteľnosti ja s mojimi spolupracovníkmi RK Reality KONTAKT Nové Zámky.

Moja prevádzka RK Reality Kontakt funguje od roku 2007 a prešli sme aj krízou v r. 2009-2010. Vieme ako predať, dotiahnuť obchody tak ako bolo zmluvne dohodnuté. Máme Know-how a vieme ho použiť v náš spoločný úspech.


Mojim mottom je : Každý musí byť spokojný, každý musí dosať to čo dostať mal. 

 

Tak a ako na to ? Dajte si stretnutie so mnou a ideme na to. 

Chcete kúpiť?

Chcete predať?

Chcete isť do prenájmu?

Musíte kúpiť?

Musíte predať?

Musíte ísť do prenájmu?

Chcete si poistiť dom/byt?

Chcete sa poistiť voči neschopnosti splácať úver kvôli  invalidite alebo pre prípad smrti?

Potrebuje HYPOTÉKU? 

 

Volajte Nonstop v prípade záujmu moje tel. č. 0910 180 222.