RSS Dom na predaj Trávnica  Reality Kontakt Rodinný dům na prodej Trávnica  Reality Kontakt Family house na sale Trávnica  Reality Kontakt Einfamilienhaus na verkauf (angebot) Trávnica  Reality Kontakt Családi ház na eladás Trávnica  Reality Kontakt

Ponuku našich nehnuteľností z kategórie Domy, vily, chalupy na predaj Trávnica nájdete na portáli AReality.sk v sekcii Domy, vily, chalupy na predaj Trávnica. Službu Moja Realitka prináša AReality.sk - najväčšia ponuka nehnuteľností na Slovensku.

Ponuka realít

Kraj
Okres
Obec
Druh
Poddruh
Typ
Cena -
Zoradiť podľa
Fulltext  
Maklér
 
 
Zobrazené záznamy 1 - 2 2   nájdených
Predošlá 1 Ďalšia

Predáme starši dom -Trávnica

Rodinný dom, Predaj, Trávnica - Vŕšky
Predáme exkluzívne starší 2-izb. rodinný dom v obci Trávnica. Postavený je na 585 m 2. veľkom, mierne svahovitom pozemku blízko centra obce, ale zároveň pod lesom, v tichej lokalite, na ulici Vŕšky. Dom je v pôvodnom stave, je vhodný na kompletnú rekonštrukciu stien, alebo na prestavbu. Dispozične pozostáva: kuchyňa, špajza a 2x nepriechodná izba. V dome je zavedená a funkčná elektrika...
Predaj Rodinný dom 50 m2 Trávnica Detail 14 000,00 EUR (421 764,00 Sk)

Rekreačný RD -Trávnica- PREDANÝ!

Rodinný dom, Predaj, Trávnica - Vŕšky
Predávame exkluzívne rekreačnú chalupu (malý rodinný domček) v Trávnici. Postavená je z kvádrov, na mierne svahovitom, 1391m2 veľkom pozemku. Nachádza sa blízko centa obce, ale zároveň na okraji dediny, s krásnym výhľadom na celú obec. Je vhodná ako rekreačný domček pre klientov blízkeho termálneho kúpaliska Podhájska, alebo na trvalé bývanie pre menšiu rodinu. Chata bola pred 3 rokmi z...
Predaj Rodinný dom 45 m2 Trávnica Detail 22 000,00 EUR (662 772,00 Sk)
Predošlá 1 Ďalšia

Po takmer mesačne pauze od 16.03.2020 sa zo zmeneného správania ľudí kvôli vírusu Covid 19, na Slovensku opäť otvárajú služby aj realitné kancelárie vo svojich kanceláriách.

Niežeby realitný trh nefungoval, ale všetky práce sa sústredili na prácu Z DOMU a práce v teréne za dodržiavania zvýšenej hygieny. Chcel by som Vás previesť predajom a kúpou alebo i prenájmom nehnuteľností aj v období vírusu Covid 19.

Na to však, ako pre klientov, potrerebujem Vašu dôveru a o ostatné sa postarám v rámci možností trhu s nehnuteľnosti ja s mojimi spolupracovníkmi RK Reality KONTAKT Nové Zámky.

Moja prevádzka RK Reality Kontakt funguje od roku 2007 a prešli sme aj krízou v r. 2009-2010. Vieme ako predať, dotiahnuť obchody tak ako bolo zmluvne dohodnuté. Máme Know-how a vieme ho použiť v náš spoločný úspech.


Mojim mottom je : Každý musí byť spokojný, každý musí dosať to čo dostať mal. 

 

Tak a ako na to ? Dajte si stretnutie so mnou a ideme na to. 

Chcete kúpiť?

Chcete predať?

Chcete isť do prenájmu?

Musíte kúpiť?

Musíte predať?

Musíte ísť do prenájmu?

Chcete si poistiť dom/byt?

Chcete sa poistiť voči neschopnosti splácať úver kvôli  invalidite alebo pre prípad smrti?

Potrebuje HYPOTÉKU? 

 

Volajte Nonstop v prípade záujmu moje tel. č. 0910 180 222.