RSS Dom na predaj Nové Zámky  Reality Kontakt Rodinný dům na prodej Nové Zámky  Reality Kontakt Family house na sale Nové Zámky  Reality Kontakt Einfamilienhaus na verkauf (angebot) Nové Zámky  Reality Kontakt Családi ház na eladás Nové Zámky  Reality Kontakt

Ponuku našich nehnuteľností z kategórie Domy, vily, chalupy na predaj Nové Zámky nájdete na portáli AReality.sk v sekcii Domy, vily, chalupy na predaj Nové Zámky. Službu Moja Realitka prináša AReality.sk - najväčšia ponuka nehnuteľností na Slovensku.

Ponuka realít

Kraj
Okres
Obec
Druh
Poddruh
Typ
Cena -
Zoradiť podľa
Fulltext  
Maklér
 
 
Zobrazené záznamy 1 - 2 2   nájdených
Predošlá 1 Ďalšia

2 izbový rodinný dom za cenu bytu - Nové Zámky

Rodinný dom, Predaj, Nové Zámky - Gúgska - Gúgska
Ponúkame na predaj menší útulný rodinný dom v Nových Zámkoch 2+1, s kuchyňou, kúpeľňou a chodbou, čiastočne podpivničený a s menšou terasou na poschodí. Rodinný dom má nový krov, strešnú krytinu, nové zateplenie obvodových múrov... Izby sú po rekonštrukcii. V dome sú aj krbové kachle, ktoré vykúria celý dom. + kachle na plyn. V dome je zavedený plyn, voda aj elektrina a dom je napojený na...
Predaj Rodinný dom 56 m2 Nové Zámky Detail 85 000,00 EUR (2 560 710,00 Sk)

Kúpim starší rodinný dom v okrese NZ

Obrázok nie je k dispozícii
Kúpim starší rodinný dom v okrese N Zámky, s pozemkom, pristupný zo všetkych štyroch strán, s inžinierskými sieťami, vrátane internetu. S vlastnou studňou. POZOR AKCIA : Každý klient, ktorý si kúpi alebo predá nehnuteľnosť prostredníctvom našej realitnej kancelárie Reality Kontakt, M. R. Štefánika 45, Nové Zámky v období od 1.12.2012 do 14.12.2013 bude zaradení do zlosovania o nasledovné...
Predaj Rodinný dom 1 m2 Nové Zámky Detail 26 000,00 EUR (783 276,00 Sk)
Predošlá 1 Ďalšia

Po takmer mesačne pauze od 16.03.2020 sa zo zmeneného správania ľudí kvôli vírusu Covid 19, na Slovensku opäť otvárajú služby aj realitné kancelárie vo svojich kanceláriách.

Niežeby realitný trh nefungoval, ale všetky práce sa sústredili na prácu Z DOMU a práce v teréne za dodržiavania zvýšenej hygieny. Chcel by som Vás previesť predajom a kúpou alebo i prenájmom nehnuteľností aj v období vírusu Covid 19.

Na to však, ako pre klientov, potrerebujem Vašu dôveru a o ostatné sa postarám v rámci možností trhu s nehnuteľnosti ja s mojimi spolupracovníkmi RK Reality KONTAKT Nové Zámky.

Moja prevádzka RK Reality Kontakt funguje od roku 2007 a prešli sme aj krízou v r. 2009-2010. Vieme ako predať, dotiahnuť obchody tak ako bolo zmluvne dohodnuté. Máme Know-how a vieme ho použiť v náš spoločný úspech.


Mojim mottom je : Každý musí byť spokojný, každý musí dosať to čo dostať mal. 

 

Tak a ako na to ? Dajte si stretnutie so mnou a ideme na to. 

Chcete kúpiť?

Chcete predať?

Chcete isť do prenájmu?

Musíte kúpiť?

Musíte predať?

Musíte ísť do prenájmu?

Chcete si poistiť dom/byt?

Chcete sa poistiť voči neschopnosti splácať úver kvôli  invalidite alebo pre prípad smrti?

Potrebuje HYPOTÉKU? 

 

Volajte Nonstop v prípade záujmu moje tel. č. 0910 180 222.