RSS Inzercia zdarma Inzercia zdarma Inzercia zdarma Inzercia zdarma Inzercia zdarma

Aktuálnu ponuku realít našej kancelárie nájdete na portáli AReality.sk. Službu Moja Realitka prináša AReality.sk - najväčšia ponuka nehnuteľností na Slovensku.

Inzercia zdarma

INZERUJTE U NÁS ZADARMO!

Na našej stránke máte možnosť zadarmo ZVEREJNIŤ SVOJ INZERÁT v kategóriách podľa predmetu inzercie.

Inzercia u nás je bezplatná a jediné čo k tomu potrebujete je  napisať nám email o tom čo ponúkate (iba nehnuteľnosti).

Ak inzerujete na tejto stránke, tak my Vám bezplatne zverejníme Vašu ponuku nahnuteľnosti na ďalších 70-tich realitných portáloch ZDARMA. Ich zoznam Vám môžeme poslať na vyžiadanie. Takto o Vašom byte , dome, pozemku, stavbe, prenájme bude vedieť celý svet.

Ku každému inzerátu máte možnosť pridať min. 10 fotiek a vlastný text. Váš kontakt zostane pre realitnú kanceláriu a na základe dohody Vám zabezpečíme právny a finančný servis.

Všetko toto je BEZPLATNE a ZADARMO !!!

Inzeráty sú zverejňované ihneď po kontrole administrátorom, spravidla v priebehu jedného pracovného dňa. Svoje inzeráty môžete kedykoľvek zmeniť, prípadne zmazať zo stránky.

Dúfame, že budete úspešne využívať aj túto našu službu a že Vám bude nápomocná pri kúpe alebo predaji. Prosíme všetkých záujemcov pri posielaní svojich ponúk, keby ste uvádzali na seba aj kontakt, aby sme Vám mohli spätne odpovedať, prípadne zaslať našu ponuku a ďalšie informácie.

Pri jednotlivých inzerátoch možnosť vytlačiť si inzerát a odoslania kamarátovi, známemu.

 

V prípade, ak si chcete nechať zasielať vhodné ponuky podľa Vašeho dopytu, tiež Vám to môžeme nastaviť a budete informovaný prostredníctvom správy do Vašej emailovej schránky o novo vloženom inzeráte, podľa kategórie, ktorú ste si zvolili.  Stane sa tak ihneď po vložení inzerátu.

 

team   Reality KONTAKT.
 

Máte dlhy na nájomnom, exekúcie, nedoplatky a chcete to riešiť predajom nehnuteľnosti?

Nedokážete už ďalej splácať hypotéku?

Odkúpime aj takéto nehnuteľnosti za najlepšie možné ceny.

Ponúknite nám ich ...

Tel.: 0910 180 222

 

INZERCIA  

Z D A R M A